ЧОРНИЙ КОЛІР В ДОБІРЦІ BY FASHONISTA
З давніх давен чорний колір символізував таємничість, він ніс у собі глибину невідомості. До прикладу, японці вважали, що чорний стимулює фантазію, бо породжений ніччю – світом, відмінним від реалій дня. Цей колір обирала й бунтівна молодь – від бітників до панків і готів. Через чорний одяг вони транслювали відмову від цінностей, які нав’язує суспільство.
Нині чорний – взірець гарного смаку. Образи з ним магнетичні й чарівливі. FASHIONISTA не змогла пройти повз цей благородний колір і склала невеличку добірку, в якій домінує чорний.
БАЗОВИЙ ЧОРНИЙ
Через свою універсальність і практичність чорний став базовим як у повсякденному, так і в діловому / вечірньому гардеробі. Ще цікавіше поєднувати чорні речі різного настрою і різних стилів! Наша зваблива сукня-сорочка з сатину у своїй невагомості і сяйві органічно поєднується зі строгим двобортним пальтом. Ще трохи гри – взуваємо високі чоботи з ременем і накладними кишенями. Бордова сумка з клапаном завершує комплект на високій ноті.
ЧОРНИЙ МОНОХРОМ
Якщо весь образ витриманий в одному кольорі, акцентуйте увагу на цікавому крої речей, аксесуарах. Або ж звертайте увагу на гру фактур. У своїй лютневій публікації FASHIONISTA розповідала про секрети успіху монохромних аутфітів. Там ми докладно розбирали, як створити довершений лук в одному кольорі.
Сьогодні ж нагадуємо: поєднання гладенької поверхні шкіряних штанів і м’якого ворсистого трикотажу светра – один із безпрограшних трюків.
ЧОРНИЙ БІЛЯ ОБЛИЧЧЯ
Чорний у портретній зоні здатен не найкращим чином відтінити ваше обличчя. Коли одягаєте його до лиця, потурбуйтеся про ненав’язливий макіяж очей, акуратну зачіску. Якщо ви певні, що чорний у портретній зоні – не ваша історія, додайте у верхню частину луку свій відтінок.
У нашому третьому аутфіті ми розбавили чорну гаму стьобаної куртки, мініспідниці, чобіт і сумки соковитим зеленим джемпером.
Як варіант, обирайте верхній шар у тому відтінку, що вигідно підкреслить вашу вроду. Якщо будете в приміщенні, то ним стане кардиган, піджак чи жилет. Якщо ж плануєте прогулянку – верхній одяг. Так команда FASHIONISTA стилізувала силуетну чорну мідісукню з гірчичною стьобаною курткою на запах, чорними челсі і рудою сумкою з асиметрією.
ЧОРНИЙ І КОРЕКЦІЯ ПОСТАВИ
Часто чорний асоціюється з можливістю виглядати стрункішою. Звісно, цей ахромат поглинає світло, а тому має здатність робити об’єми нашого тіла візуально меншими. Однак не достатньо обрати колір. Якщо ваша мета – дещо зменшити свої пропорції, звертайте увагу, аби:
- одяг не облягав тіло дуже щільно. Силуетні гольфи і джинси-скіні – не кращий варіант. Нехай між тілом і тканиною залишається простір. Звертайте увагу на штани вільнішого крою, сорочки прямого силуету, щільний несилуетний трикотаж тощо;
- речі були вашого розміру. Цей пункт перегукується з першим. Але тут уже йдеться не стільки про фасон речей, як про вибір потрібного саме вам розміру. Важливо, як річ на вас «сидить», а не які літери на її етикетці;
- за допомогою чіткої лінії плечей і подовженості верхів утворювався прямокутний силует. «Куці» речі візуально розширюватимуть вас у зоні живота. Якщо це зона корекції, відмовтеся від укорочених моделей;
- у низів була висока посадка, яка відтворюватиме пропорцію «ноги довші за тулуб»;
- зберігався масштаб між взуттям / аксесуарами і вашою поставою. Якщо у вас пишні форми, маленькі сумки чи взуття на тонкій підошві контрастуватимуть із поставою й образ виглядатиме негармонійно. Це правило поширюється і на принти.
Вишуканий і мінімалістичний, консервативний і стриманий, розкішний і манливий чи зрозумілий і зручний? Обирайте свій варіант образу в чорних тонах. Вплітайте в нього яскравіші барви чи залишайтеся в монохромі – FASHIONISTA певна, ви знайдете свій варіант. Дослухайтеся до себе! Все буде Україна!