MINI

Маленькі сумочки точно стануть пристрастю для всіх, хто вирішить оселити одну з них у себе в шафі. Часом великі практичні сумки не такі вже й практичні, особливо коли їх приходиться носити за собою цілий день, тому кожна з нас з полегшенням видихає, коли в її руках опиняється одна з крихіток. Аксесуари розміру mini ми обираємо, коли упродовж дня не потрібно багато речей. Маленькі сумочки ідеальні компаньйони для розваг, урочистих подій, побачень – руки вільні, але все найважливіше із собою. Такі аксесуари роблять образ легким, навіть трохи грайливим, а оточенню одразу зрозуміло, що дівчина проводить вільний від роботи час.

У нашій пропозиції найактуальніші моделі крихіток сумки-багети, поясні сумки, зі збірками, із тисненням, із переплетінням, сумки-конвертипрямокутних та овальних форм, з асиметрієюдекоровані ланцюжками тощо. У цьому розділі ми розмістили сумочки завдовжки від 11 до 28 см, відшиті з якісної гладкої чи тисненої шкіри обладнані міцною надійною фурнітурою.

Такі сумочки ідеальний варіант для прогулянок та посиденьок із друзями, саме те коли потрібно взяти лише телефон, ключі, улюблену помаду та банківську картку. Мінісумочки роблять образ легким, розслабленим і, головне, вивільняють наші руки від важких шоперів і всього того, що ми в них щоденно невпинно тягаємо.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ