CASUAL ШТАНИ

Casual – це завжди про комфорт. Стиль порівняно новий і стрімко почав розвиватися в 70-тих роках. З вимогою часу ритм життя жінок змінювався, потрібно було встигати усюди, тому на зміну непрактичній елегантності прийшов casual. Вільний крій моделей, невимушеність та гармонійність – головні його ознаки. Це напевне єдиний стиль, який містить велике розмаїття елементів одягу та фасонів. Речі в такому стилі актуально виглядають як на роботі в офісі, за умови, що немає суворого дрес-коду, так і на посиденьках із друзями чи побаченні з коханим.

Штани в стилі casual неймовірно популярні поміж жінок усіх форм та віку, саме тому, що напрочуд зручні й мають безліч варіанів моделей. Вони можуть бути різного крою і вписати їх у повсякденний образ надзвичайно легко, бо зараз їх можна поєднувати із речами інших стилів, наприклад: oversize сорочками та піджакамиоб’ємними светрами чи зухвалими топами.

У цьому розділі представлені різноманітні варіанти штанів casual, такі як: текстуровані лляні штани-джогери, штани прямого крою з високою посадкою, штани-банани зі штучної шкірикюлоти оздоблені металевою ниткою виконані з віскози, укорочені штани з декоративним швом попереду і шнурівкою на талії, штани-кльош відшиті з льону тощо.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ