ПАЛЬТА, ТРЕНЧІ

Практичність пальта важко переоцінити. Воно вирішує чимало гардеробних завдань, завжди додає певної статусності власниці та добре структурує образ, навіть дуже розслаблений. Пальто потрібно обирати прискіпливо, воно обов’язково повинно бути добре пошитим із якісних матеріалів і ідеально сидіти по фігурі.

У цьому сезоні актуальна роками перевірена класика. Строге, практичне, лаконічне пальто найкращий варіант для ділових образів, кежуальних луків і романтичних нарядів. Усе більшої популярності набуває пальто-халат. Воно вдало підкреслює талію та візуально робить фігуру за типом пісочного годинника. Радимо обирати пальто класичного крою універсальних, базових кольорів, уникати надто активних деталей чи яскравого декору, як правило такі елементи швидко втрачають актуальність, а з ними й саме пальто.

Тренч поряд із пальтом – вічна класика. Він прийшов у жіночі шафи прямо з траншей Першої світової війни. Власне, від слова «траншея» й пішла назва плаща. Елемент спорядження британської армії настільки сподобався модницям, що з плином часу став вираженням жіночності та додає луку певного шарму. Легкий тренч чудово пасує до ділового стилю і влучно доповнить кежуальний образ. Незалежно від того, якому стилю сьогодні надасте перевагу – тренч вдало доповнить будь-який із них. Ідеальне рішення для вітряної, прохолодної погоди та для невеликого весняного дощику.

Класичний якісний тренч буде жити у вашому гардеробі роками й не втратить актуальності, легко доповнить одяг з будь-яких гардеробних капсул. Це один із найбільш універсальних верхніх речей. Однаково вдало поєднується зі строгими офісними луками, з розслабленими кежуальними образами, спорт-шиком чи романтичними нарядами.

Читати Далі

Активний фільтр

Пальто в клітинку з...

Звичайна ціна 2 400,00 грн Ціна 850,00 грн
Вкорочене пальто в клітинку вільного крою. Модель з класичним коміром, довгими рукавами та двома накладними кишенями з клапанами спереду....

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ