ФУТБОЛКИ

Футболки – найбільш демократичний різновид одягу. Предмет повсякденного гардеробу, який всі цінують за зручність, порівняно невисоку ціну й можливість вписати його практично в будь-який комплект. Для вас ми обираємо широкий асортимент одягу найкращої якості. Тож уважно роздивляйтеся й обирайте, те що до душі.

Футболки, напевно, найпоширеніший елемент гардеробу. Треба зізнатися, що вони улюблена деталь одягу всіх. Але наприкінці 19 ст. футболка була деталлю суто форми морських піхотинців США, а точніше спідньою білизною. Оскільки, вона чудово підходила для важкої фізичної праці в спеку, її почали носити як повноцінний одяг. Справжньої популярності футболки набули, після того як американські кінозірки 50-тих років почали з’являтися в них на екранах. Від тоді футболки оселилися в шафах широких мас.

Команда FASHIONISTA просто обожнює футболочки. Для вас ми підготували асортимент на будь-який смак: приталені чи oversizedз коміром-поло чи v-подібним вирізомз підплічниками чи з зав’язкоюпринтовані чи однотонні.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ