Maxi

День сучасної жінки доволі насичений, потрібно вирішити багато справ і встигнути побувати в декількох місцях, інколи одночасно, тому найкращим аксесуаром стане містка сумка-шопер. Вона ніколи не втратить своєї актуальності. Це чудове капіталовкладення, особливо, якщо обрати сумку мінімалістичного фасону в базових тонах.

У нашій пропозиції є великі сумки з актуальним з натуральної гладкої шкіри та текстурованої, з одним просторим відділенням та невеликими додатковими кишеньками в ньому. Такі шопери ідеально впишуться як у серйозний діловий образ, так і в більш кежуальні, розслаблені луки.

Мінімалістичні строгі сумки з текстурованої шкіри ідеальні для строго дрес-коду. Вони прекрасно тримають форму, чудово підійдуть тим жінкам, які працюють із документами і яким потрібно багато важливих речей упродовж дня. Така модель сумки здана підкреслити цілеспрямований характер дівчини, а діловим партнерам розповісти про серйозні наміри її власниці.

Елегантна форма сумки-портфель із натуральної шкіри з тисненням зробить ваш образ витонченим і цікавим. Ця модель декорована однотонними вставками, застібається на блискавку та металеву прямокутну застібку, має два відділення та довгий ремінець.

Великі сумки дуже практична річ, їхня головна перевага – місткість. Лаконічні моделі прекрасно доповнять ділові луки та будуть виглядати доречними й в кежуальних образах. Це дуже універсальні моделі, які будуть чудово пасувати до більшості виходів.

Активний фільтр

Сумка-шопер Geometry

Ціна 3 690,00 грн
Трендова сумка-шопер з геометричним дизайном, декоративними прорізами та шкіряними ручками. Містка модель з додатковим знімним відділенням...

Сумка-шопер Geometry

Ціна 3 690,00 грн
Трендова сумка-шопер з геометричним дизайном, декоративними прорізами та шкіряними ручками. Містка модель з додатковим знімним відділенням...

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ