Сумки

Ох, сумочки! Поглянеш краєм ока на одну з цих крихіток серце починає битися швидше. У нас є ліки від такої тахікардії, просто потрібно придбати собі одну, хоча навряд вийде зупинитися на одній.

Перші сумочки з’явилися тоді, коли в людини виникла необхідність носити за собою певне майно. Їх можна побачити на папірусах давнього Єгипту, античних барельєфах і фресках. Форми сумок були наближеними до сучасних. Використовували їх в основному в господарстві, щоби переносити важкі речі чи для збору різних рослин. Робили їх практично зі всього: шкіри, хутра, деревини, тканини, слонової кістки, перламутру, навіть, зі срібла. Як зазвичай спершу сумки були частиною чоловічого гардеробу, але жінки все чоловіче потрохи перетягують до власних шаф. Так склалося і з цим аксесуаром, він був суто чоловічою річчю, а став уособленням жіночності. З плином часу в дівочих руках сумки перетворилися зі звичайних практичних речей у витвори мистецтва. Жінки декорували своїх маленьких улюбленець гобеленами, вишивкою, намистинами, бісером. Коли жінки почали здобувати все більшу емансипацію розміри їхніх сумок збільшувалися. Великий внесок у розвиток цього аксесуару зробили світові війни, сумки стали практичнішими і мінімалістичнішими.

Сучасна мода пропонує нам сумочки абсолютно різні за розміром, кольором і формою, мінімалістичні чи максимально декоровані. Основне у виборі такого аксесуару – практичність, а для кожної дівчини вона своя.

У нашій онлайн-колекції є багато актуальних сумок. Вона поділена на три категорії за розміром:

  • Maxi,
  • Medium
  • Mini.

MAXI варіанти для дівчат, які надають перевагу об’ємам у образах. Такі сумки прекрасно пасуватимуть діловим леді. Вони місткі туди можна покласти папери для офісу й різні дрібниці потрібні нам на роботі. Для більш суворого дрескоду доречним буде строгий портфель або класичний шопер. Для активних фрілансерів, які можуть собі дозволити більш розслаблений одяг на роботі, ідеальною буде сумка з переплетінням чи рюкзак.

Розділ MEDIUM для любителів золотої середини. Сумки універсальні за розміром, той варіант, коли багато чого влізе, але зручно носити в руках. М’якенькі хобо, квадратні тоте або круглі, сумки-багети чи сумки з квадратним тисненням – і це ще не весь список.

У розділі MINI маленькі, проте зручні сумочки. Це ідеальні крихітки для прогулянок, посиденьок із друзями чи побачення. Для тих подій, коли потрібно мінімум речей і максимум вільні руки.

Чоловіки дивуються, що можна носити в жіночій сумочці. Кожна з нас знає, що не залежно від розмірів сумочки туди вміщається цілий всесвіт, вона повна маленьких секретів. У нас ви обов’язково собі знайдете маленьку найкращу подругу, яка буде вірно берегти ваші таємнички.

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ