ШТАНИ

Сьогодні для жінки штани невід’ємний предмет гардеробу. Важко уявити шафу сучасної дівчини без ділових брюк чи трикотажних штанів у стилі casual. І це зрозуміло, бо зручність для нас усіх зараз чи ненайголовніше.

До другої половини минулого століття, у західних країнах, штани вважалися елементом суто чоловічого костюму, проте, для країн Далекого Сходу – це традиційний жіночий одяг. Слово «брюки» має тюркське походження й означає «подвійна спідниця».

А от у гардероб європейської жінки штани входили досить довго. Спочатку брюки популяризував феміністичний рух 19 ст., проте, широкого визнання тоді вони так і не здобули. Для того, аби штани остаточно оселилися у жіночих шафах довелося пережити дві Світові війни і винайти велосипед. Лише після воїн, коли жінки були змушені приборкувати чоловічі професії, світ зрозумів, що без зручних дамських штанів не обійтися. Завдячуючи ж Коко Шанель, яка уміла все спростити і зробити комфортнішим, брюки стали по-справжньому модними. Їй вдалося адаптувати чоловічі фасони і силуети в найбільш жіночні наряди. З тих часів штани у жіночому гардеробі не диковинка, а швидше буденність.

Правильно підібрані брюки з правильною посадкою по фігурі, з якісної тканини здатні підкреслити стрункість ніжок і приховати те, що хочеться приховати.

У FASHIONISTA є широкий вибір штанів: класичніспортивні та в casual стилі. В цьому сезоні радимо звернути увагу на таку актуальну модель штанців, як штани-палацо. Зручна елегантність цієї моделі просто зачаровує. Саме вони можуть зробити ваші ніжки безкінечно довгими, а всі ми знаємо, що занадто довгих ніг не існує. Не втрачають свєї актуальності і штани-банани, вони прекрасно пасуватимуть для офісних луків і для прогулянок із друзями, достатньо просто підібрати відповідний верх та взуття.

Слідкуйте за новинками в сторіс нашого instagram.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ