ОДЯГ

Одяг говорить! Це та мова, яку розуміють усі. Ми бачимо людину і за одягом уже складаємо собі певне враження про того, хто перед нами. Ми вже маємо невербальне повідомлення про можливу професію, переконання, соціальний статус людини, її настрій і риси характеру. Звичайно не завжди перше враження вірне, проте, ми завжди підсвідомо на нього опираємося. Підбираючи собі образ треба звертати увагу на цей невербальний посил. Це може як зігріти нам на руку, так і проти нас. 

У давнину одяг використовували суто в практичних цілях для того, щоби зігрітися та прикрити власне тіло від небажаних поглядів. Пізніше він почав слугувати певним розмежовуванням класів і соціальних ролей. За його допомогою ідентифікували людину за статусом, ремеслом, становищем у суспільстві, належністю до роду чи краю. Така традиція зберіглася й до сьогодні. Представники певних професій носять уніформу, інші ж дотримуються суворого дрескоду чи мусять одягатися за певним протоколом. А от, що стосується соціального статусу, належності до роду чи краю, то тут кордони розмиті. Глобалізація зробила своє діло й ми вільні одягатися так як подобається нам.

У сучасному світі головне естетичність образу і вміння підкреслити власну індивідуальність. Зараз одяг – це презентація себе, це мініісторія, яку ми розповідаємо світу щодня. Лук може бути складним і багатошаровим, але має бути зрозумілим, аби наша історія була розказана якнайкраще, а довколишні приймали нас за своїх. 

FASHIONISTA створена для того, аби дівчатам було легше підібрати собі одяг, орієнтуватися в мінливих трендах, базі та вічній класиці. Ми обожнюємо базові речі, завдяки ним можна скласти цікаві луки не переобтяжуючи їх. База – це основа гардеробу, стала й незмінна протягом декількох сезонів. До неї вкрапленнями варто додавати тренди, вони освіжають стиль, завдяки ним ми відповідаємо вимогам часу. Зараз трендів велика кількість на будь-який смак і комплекцію тіла, і це прекрасно, є з чого обирати. Варто експериментувати, не боятися пробувати нове, знаходити шлях до себе і свого стилю. 

Для простішої навігації ми поділи цей розділ на такі категорії: ВЕРХНІЙ ОДЯГ, КОСТЮМИ, КОМБІНЕЗОНИ, ТРИКОТАЖ, ШТАНИ і ШОРТИ, ДЖИНСИ, СОРОЧКИ та БЛУЗКИ, ФУТБОЛКИ й ТОПИ, СУКНІ, СПІДНИЦІ. Тут ви знайдете все, щоби скласти потрібний образ. Наша онлайн-колекція містить потрібні всім базові моделі одягу, кольори, фактури. Також ми не оминаємо і трендові силуети, об’єми та відтінки. Ми багато уваги присвячуємо перевірці якості нашого товару. Для нас ваш комфорт найважливіший. Ми прагнемо, аби ніщо не затьмарювало ваше задоволення від покупки.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ