Джемпери

Джемпер – справжній маніфест комфорту. Саме за ним тягнеться рука, коли треба швидко зібратися, але виглядати не надто спортивно. Джемпер – один із членів великої дружної сім’ї светрів. Основна ознака, за якою його легко виокремити від своїх родичів – це тип горловини. Вона в нього кругла абоквадратна, може бути з короткою блискавкою, без коміра чи з невеликим до 5 см або з відкладним коміром.

Досить лише одному джемперу проникнути у ваш гардероб, він стане справжнім улюбленцем, оскільки поєднувати його можна геть з усім. Зараз найактуальніший джемпер – це так званий дідусевий светр. Великий і об’ємний, він чудово поєднується з класичними костюмами та сорочками з гострим коміром, зі строгими спідницями середньої довжини, розслабленими джинсами, романтичними сукнями чи шортами. Якщо виріз на джемпері дає змогу, то можна спустити виріб на одне плече, привідкривши звабливі жіночі ключиці. Приталений силует прекрасне рішення для багатошарових образів. Під нього можна одягти тонкий гольф, сорочку або топ.

Джемпер, такий собі універсальний солдат, який підійде практично під будь-який стиль чи образ. Чудова тепла, базова річ за допомогою якої можна вдало створити багато цікавих образів як мінімалістичних, так і багатошарових.

На нашому сайті представлені принтовані та однотонні моделі, на будь-які температурні умови та різноманітні за силуетами. Варто не оминати увагою мегатрендові джемпери, так звані, «шторки». Це данина нульовим рокам, яка дедалі набуває більшої популярності. Класичні мінімалістичні, утилітарні тоненькі джемпери прекрасний варіант на щодень. Теплі джемпери, з якими не страшні морози, вони просто підкорюють ніжністю та м’якістю тканин і зігріють так само надійно, як обійми коханого.

Активний фільтр

Джемпер Texture однотонний з зав'язками

Ціна 990,00 грн
Звабливий однотонний джемпер з вирізом та зав'язками спереду. Модель приталеного крою з V-подібним вирізом та довгими рукавами.

Джемпер Texture однотонний з зав'язками

Ціна 990,00 грн
Звабливий однотонний джемпер з вирізом та зав'язками спереду. Модель приталеного крою з V-подібним вирізом та довгими рукавами.

Джемпер напівпрозорий з декоративним...

Ціна 690,00 грн
Однотонний напівпрозорий джемпер приталеного крою з круглою горловиною, декоративним швом спереду та довгими рукавами. На моделі розмір S.

Джемпер вкорочений з ажурною в'язкою

Звичайна ціна 890,00 грн Ціна 442,00 грн
Однотонний вкорочений джемпер з ажурною в'язкою. Модель з відкритими плечима та довгими рукавами.

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ