КОРОТКІ СУКНІ

Вдала мінісукня може стати найкращою подружкою дівчини. Зручна, відшита з приємних до тіла тканин, відкриває звабливі ніжки власниці, ну, що може бути краще? Така собі гаряча суміш. Проте потрібно вміти підібрати її правильно, зважаючи на свою комплекцію, спосіб життя та подію, яку ви збираєтеся відвідати. Це легко зробити з FASHIONISTA. Ми створили велику добірку коротких суконь різних за кроєм, стилем та тканиною, з якої вони відшиті. У цьому розділі є: однотонні та принтовані сукні, текстуровані та з перфораціями, з драпіруванням та з рюшамиз імітацією корсета та на запахз рукавами різної довжини чи без них та з вирізами на талії, виконані з бавовни, віскозильону, шифону, трикотажу, поліестеру тощо.

Коли мова йде про мінісукні, то в голові одразу виникає образ невагомого літнього плаття. У цій онлайн-колекції їх, справді, багато: приталені, прямого крою чи просторі – є з чого обирати. Звичайно в наших широтах коротка сукня прерогатива радше теплої пори року, проте у цій пропозиції є сукні і для прохолодної погоди відшиті зі штучної шкіривельвету чи деніму.

Короткі сукні у FASHIONISTA це окрема любов. Вони такі милі, що ми не можемо встояти перед жодною з них, сподіваємось ви також.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ