У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Для всіх замовлень доставка за рахунок отримувача згідно тарифів НП.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Очікуваний термін доставки у відділенні Нової Пошти становить 2-4 робочі дні. Для замовлень, що оформлені в період розпродажу термін доставки може бути збільшено.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ: Банківською картою на сайті, банківською картою чи накладеним платежем у відділенні Нової Пошти.

КУР’ЄРОМ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Для всіх замовлень доставка за рахунок отримувача згідно тарифів НП.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Очікуваний термін доставки кур’єром становить 3-5 робочих днів. Для замовлень, що оформлені в період розпродажу термін доставки може бути збільшено.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ: Накладеним платежем кур’єру.

В МАГАЗИН FASHIONISTA

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Доставка в магазин FASHIONISTA безкоштовна.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Очікуваний термін доставки в обраному вами магазині становить 2-4 робочі дні. Для замовлень, що оформлені в період розпродажу термін доставки може бути збільшено.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ: Банківською картою на сайті, банківською картою чи готівкою в магазині.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА: Під час дії рекламної кампанії обрані форми доставки пропонуються клієнтам безкоштовно. Інформація про діючу акцію розміщується на головній сторінці нашого сайту та під час обробки замовлення. Незалежно від суми замовлення, плата за доставку замовлення стягуватися не буде.

При отриманні товару обов’язково перевірте наявність всього товару у замовленні і його зовнішній вигляд. У випадку пошкодження товару чи часткової комплектації – необхідно відмовитись від отримання такого замовлення.

Замовлення зберігається у відділенні компанії «Нова Пошта» 4 календарні дні. На 5-й день замовлення повертається відправнику.

Якщо замовлення не вдається вручити за вказаною адресою з першого разу, кур’єр спробує зробити це ще раз. Якщо посилку не буде вручено з другої спроби, вона повертається до інтернет-магазину.

Зверніть увагу: щоб отримати замовлення, оплачене онлайн, потрібно надати документ, який посвідчує особу.

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ