НАТХНЕННІ СИНІМ: ДОБІРКА ОБРАЗІВ BY FASHIONISTA

listКАТЕГОРІЯ: LOOKBOOK BY FASHIONISTAДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: favoriteВПОДОБАННЯ: 76

Синій – колір планетарного масштабу. Саме такою з космосу малюється Земля, вкрита нескінченною океанською гладдю. Розмаїття цієї барви в природі заворожує: дорогоцінний сапфір та аквамарин, польова волошка й соковита чорниця, блакить ясного і таємничість опівнічного неба.

Аби систематизувати багату палітру синього, насамперед згадаємо про температуру кольору. Синій – умовно холодний, однак з додаванням жовтого пігменту він стає все теплішим.

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

Окрім того, хроматичні барви, зокрема й синій, змішуються з ахроматами й змінюють свої характеристики. З білим поступово стають світлішими; з чорним – темнішими, глибшими, більш насиченими; з сірим – м’якшими, більш приглушеними, «брудними». Без додавання ахроматів синій залишається чистим, яскравим.

На колі Іттена найближче до центру розташовані світлі, пастельні відтінки, тоді як на краях – темні. Рухаючись по кольоровому колу за годинниковою стрілкою, відбувається плавне перетікання однієї хроматичної барви в іншу. Такі переходи, зокрема, представляють відтінки синього з фіолетовим чи зеленим нюансом.

У портретній зоні важливо носити свій персональний відтінок синього, котрий якнайкраще відтінятиме тон обличчя й робитиме погляд ще виразнішим. Оскільки в зовнішності більшості з нас присутній сірий пігмент, приглушені відтінки синього (колір дещо поношеного деніму, припилений бірюзовий тощо) є найбільш універсальними та безпечними.

Та все ж важливо знати характеристики власної зовнішності і їх взаємодію з різними варіантами одного кольору. До прикладу, окрасою для оливкового відтінку шкіри стануть світлі блакитні тони, а для світло-бежевого – навпаки, більш насичені сині. Найкраще шукати персональний відтінок на практиці, підносячи його до обличчя. Якщо на перший план виходить колір, а не ваше лице, опускайте його далі від портретної зони.

Окремої уваги команда FASHIONISTA хотіла б надати яскравому та енергійному королівському синьому. Завдяки своїй вишуканості та благородності цей сміливий, пронизливий відтінок ніколи не виглядає вульгарно. Ще з часів Середньовіччя він став фаворитом королівських та аристократичних родин: його одягали на коронації й інші урочисті події, важливі церковні обряди і рицарські турніри. Чистий, холодний, бездонний синій асоціювався з чимось високим та священним.

Оскільки королівський синій є холодним, яскравим і доволі інтенсивним, сміливо комбінувати його у будь-яких варіаціях можуть власниці яскравої зовнішності, так звані «Білосніжки». Для них комплекти в одному яскравому монокольорі чудово виглядають на контрасті з білою шкірою і темним волоссям.

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 1/2

Якщо ж ви – власниця більш м’яких і плавних переходів у зовнішності, адаптуйте королівській синій під себе. До прикладу, брючний костюм від INSPO легко поєднується з ахроматичною сорочкою, що опиняється біля лиця. Офіційно-діловий образ у таких тонах виглядає динамічно, транслює впевненість і рішучість. Синій костюм із мініспідницею виглядає куди більш грайливо і стане чудовим вибором для неформальних, дружніх зустрічей. Можна використати ще один прийом: додати до образу головний убір у тому відтінку, який вдало «підсвітить» обличчя.

BLUE COLOR BY FASHIONISTA

BLUE COLOR BY FASHIONISTA

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 3/4

Ефектна класична сукня INSPO, провокуючи інтерес до своєї власниці, зробить ваш вечірній образ неперевершеним. Завдяки відкритій зоні плечей і ключиць, синій не надто підбирається до обличчя, що важливо, якщо ви остерігаєтеся такої близькості.

Водночас таку сукню легко вплести й до повсякденних образів. Білий і кремовий у поєднанні з яскравим синім здатні додати як статусності образу (піджак вільного крою, структурована сумка, класичні туфлі на підборах), так і більшої розслабленості (трикотаж грубої в’язки, черевики на масивній підошві).

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 5/6

Образи з двох колажів нижче – для любителів гри з кольорами. Найлегше комбінувати барви однієї температури й насиченості, приглушені відтінки – з приглушеними. Синій (у т. ч. з фіолетовим нюансом) чудово римується з рожевими та зеленими тонами, ахромати їх тільки додатково скріплюють. Тут діє аналогова схема колорблокінгу, що дарує чуттєві й оптимістичні комплекти з яскравим синім.

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

blue colour by FASHIONISTA

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 7/8

Слово «синій» пов’язане з давньослов’янськимим іменником «синь», що подібне до дієслова «сяяти». Таким було для наших пращурів небо, осяяне сонцем. Подібні асоціації в нашої команди викликає блискуча у всіх сенсах сатинова сорочка від INSPO. Використати королівський синій як акцент – смілива ідея. У строгих луках яскрава сорочка додасть драматизму на контрасті з чорним і сірим. Вона стане вдалою інвестицією у діловий гардероб, оскільки добре комбінується з рештою нейтральних барв і не порушує навіть строгого дрес-коду. Якщо ж ви жадаєте класичний комплект переплести з трендами, у пригоді стане сорочка з драпіруванням.

BLUE BY FASHIONISTA

BLUE BY FASHIONISTA

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 9/10

Шукаєте неординарних, захопливих і цікавих рішень? Грайте з фактурами і кольорами. Шкіряні чорні штани і яскравий синій піджак оверсайз, неочікувані й вибухові комплекти із іншими яскравими кольорами. Якщо у вас настрій до авантюрних пригод, дозвольте синьому порядкувати та заправляти на повну! А як необхідний баланс використовуйте невеличкі вкраплення заспокійливого білого.

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

OUTFIT INSPIRATION: PAIR № 11/12

На противагу комплектам, наведеним вище, королівський синій в оточенні нейтральних тонів викликає приємний, заспокійливий ефект. Хоч сам він у поєднанні з пастельними барвами дещо підсилюється, його комбінації з відтінками бежевого виглядають елегантно, м’яко та привітно. Особливо, коли останні домінують в образі.

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

BLUE COLOUR BY FASHIONISTA

В англійській мові висловом «feeling blue» передають сумний, меланхолійний настрій. FASHIONISTA має надію, що сьогоднішня добірка образів, навіяна синім кольором, тільки потішила вас і стала порцією натхнення.

НЕДІЛЯ ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ СУБОТА СІЧЕНЬ ЛЮТИЙ БЕРЕЗЕНЬ КВІТЕНЬ ТРАВЕНЬ ЧЕРВЕНЬ ЛИПЕНЬ СЕРПЕНЬ ВЕРЕСЕНЬ ЖОВТЕНЬ ЛИСТОПАД ГРУДЕНЬ

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ