ТРЕНДИ КОЛЬОРІВ ВЕСНИ-ЛІТА’ 2023 ЗА ВЕРСІЄЮ PANTONE: ЛОНДОНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОДИ

list КАТЕГОРІЯ: ТРЕНДИ 2022-2023 ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: favorite ВПОДОБАННЯ: 227

Нью-Йоркська і Лондонська палітри трендових кольорів весни-літа ’2023 від Pantone неабияк схожі. В них зібралися представники більшості сегментів кольорового кола, що віщує нам багато соковитих образів.

Нинішня публікація FASHIONISTA – про яскраві модні барви теплої пори. Цій десятці Інститут кольору Pantone прогнозував популярність перед стартом нових весняно-літніх колекцій Лондонського тижня моди. Прогноз справдився – розгляньмо ж трендові кольори уважніше! А по ще більшу порцію колірного натхнення переходьте за активним посиланням.

СПЕКОТНІ ОСНОВНИ

Червоний і жовтий – два основні кольори, що заряджають енергією. Cherry Tomato (помідор чері) спокушає соковитістю і миттєво опиняється в центрі уваги. І не дивно, адже відтінки червоного завжди асоціювалися зі сильними почуттями – пристрастю, гнівом, коханням. Blazing Yellow (полум’янисто-жовтий) – розігрітий променистий відтінок, що символізує сонячне тепло. В очікуванні погожих днів хочеться загорнутися в нього з ніг до голови.

PANTONE_2023_LONDON Cherry Tomato BY FASHIONISTA

PANTONE_2023_LONDON Blazing Yellow BY FASHIONISTA

ВІДТІНКИ ПОМАРАНЧЕВОГО

Поєднання червоного з жовтим народжує помаранчевий, а зміна пропорцій – найрізноманітніші відтінки. Persimmon (хурма) – шовковистий кораловий з медовим відтінком. Iced Mango (крижане манго) – фруктово-помаранчевий з тропічним відтінком. Такі смачні тони – як тут залишатися осторонь?

PANTONE_2023_LONDON Persimmon BY FASHIONISTA

PANTONE_2023_LONDON Iced Mango BY FASHIONISTA

ТРОХИ ПРОХОЛОДИ

Синій – третя основна барва, яка, на противагу червоному і жовтому, заспокоює і дарує живильну прохолоду. У цьогорічній палітрі весняно-літніх тонів він представлений двома варіантами: ніжно-невагомим і яскравим. Airy Blue (повітряно-блакитний) – легкий блакитний, що нагадує безхмарне небо. Electric Blue Lemonade (електричний синій лимонад) – наелектризований блискучий синій. Полярні відтінки – полярні настрої.

PANTONE_2023_LONDON Electric Blue Lemonade  BY FASHIONISTA

PANTONE_2023_LONDON Airy Blue BY FASHIONISTA

ЖИТТЄДАЙНИЙ ЗЕЛЕНИЙ

Передусім зелений асоціюється з природою, котра навесні оживає пагінцями, бруньками і травинками. Titanite (титаніт) – життєдайний і блискучий жовто-зелений. Його назва походить від назви мінералу. Andean Toucan (андійський тукан) – екзотичний зелений, що нагадує високогірний ліс. Залишається визначити, котрий із відтінків більше личитиме вашому колориту.

PANTONE_2023_LONDON Titanite  BY FASHIONISTA

PANTONE_2023_LONDON Andean Toucan BY FASHIONISTA

КВІТКОВИЙ САД

Квітково-романтичні тони у весняно-літній палітрі від Pantone представлені двома спокійними барвами:

- Spring Crocus (весняний крокус) – фіолетова квітка, що безтурботно розквітає ранньої весни;

- Pink Cosmos (рожевий космос) – садовий рожевий, що контрастує з рештою відтінків у палетці. Одягайте не тільки сукні, а й костюми двійки, сорочки у цих весняних тонах, складайте тотал-луки.

PANTONE_2023_LONDON Spring Crocus  BY FASHIONISTA

PANTONE_2023_LONDON Pink Cosmos BY FASHIONISTA

Оновіть свій весняно-літній гардероб яскравими трендовими барвами. FASHIONISTA розповіла про найпопулярніші з них. Певні, ви знайдете чимало втілень цієї колірної моди. Зокрема на нашому сайті. Цікавих і успішних пошуків вам, fashionista-girls!

Все буде Україна!

НЕДІЛЯ ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ СУБОТА СІЧЕНЬ ЛЮТИЙ БЕРЕЗЕНЬ КВІТЕНЬ ТРАВЕНЬ ЧЕРВЕНЬ ЛИПЕНЬ СЕРПЕНЬ ВЕРЕСЕНЬ ЖОВТЕНЬ ЛИСТОПАД ГРУДЕНЬ

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ