ТРЕНД НА КОМПЛЕКТИ: ВТІЛЮЄ FASHIONISTA

list КАТЕГОРІЯ: LOOKBOOK BY FASHIONISTA ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: favorite ВПОДОБАННЯ: 35

Тренд на комплекти переходить з сезону в сезон і вже став довготривалим. Що цілком зрозуміло: костюми-двійки і трійки надзвичайно зручні й багатофункціональні. Обираєте набір і носите його або разом, або розпаровуєте, комбінуєте з різними низами й верхами, граєте у багатошаровість, добираєте різні аксесуари. Поле для творчості й експериментів безмежне.

Нині уявлення про комплект вийшло за межі звичних піджака і штанів. FASHIONISTA переконує у цьому власною лінійкою костюмів INSPO. Їх розмаїття проявляється через цікаві формули:

  • піджак з короткими рукавами + бермуди;
  • акцентний топ + шорти / штани;
  • сорочка + шорти / штани;
  • жилет + спідниця / штани та ін.

З різних тканин, у відмінних фактурах і колірних рішеннях – розглянемо частину з них докладніше, решту ж знайдете в розділі КОЛЕКЦІЯ INSPO / КОСТЮМИ.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛІТНІ ДВІЙКИ

Влітку чи не найзручнішим видом низів є шорти вільного крою: свобода рухів, зручність і акцент на ніжках. Важливо, аби виконані вони були з натуральних матеріалів – льону або бавовни. Тоді спека переноситиметься куди легше. Радимо придивитися до двох костюмів від INSPO, що здатні оновити вашу літню базу: лляного – з піджаком і бермудами або ж бавовняного смугастого – з сорочкою і шортами.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛІТНІ ДВІЙКИ від FASHIONISTA

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛІТНІ ДВІЙКИ від FASHIONISTA

Є особливий шик у тому, аби носити звичні речі по-іншому, ніж зазвичай: піджак без рукавів як топ, а сорочку – поверх футболки чи іншого першого шару. Та й узагалі смугаста сорочка влітку стала один із оптимальних верхніх шарів, а піджак з короткими рукавами цього статусу ніколи й не втрачав.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛІТНІ ДВІЙКИ від FASHIONISTA

УНІВЕРСАЛЬНІ ЛІТНІ ДВІЙКИ від FASHIONISTA

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ

Минулорічна колекція Jacquemus у пшеничних полях залишила слід у модній індустрії, який триває й досі. Натуральні відтінки й тканини, силуетність, прямий крій низів, укорочені топи із зав’язками на талії – прикметні ознаки того показу.

Наш бавовняний костюм із топом на затин із зав’язками і короткими шортами пройнятий стилем того незабутнього показу. У білому чи блакитному відтінках – обирайте ближчий серцю колір.

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

Бавовняний муслін – літня тканина, що приємна для тіла і дає шкірі дихати. Якщо шукаєте базовий комплект з цього матеріалу, обирайте мусліновий костюм із сорочки і коротких шортів. Коли ж вам до вподоби вплітати в повсякдення трендові новинки, костюм-двійка з укороченим топом і штанами-кльош стане чудовим модним вибором.

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

МУСЛІНОВІ КОСТЮМИ від FASHIONISTA

АКЦЕНТНІ КОСТЮМИ З СОРОЧКАМИ

Створювати особливий настрій FASHIONISTA пропонує через колір і принт. Так, чорний, блакитний і зелений костюми з сорочки і шортів своїм рослинним візерунком задають настрій відпочинку й розслабленості. Недарма наша команда включила його у компактну капсулу для курорту ’ 2022.

АКЦЕНТНІ КОСТЮМИ З СОРОЧКАМИ від FASHIONISTA

АКЦЕНТНІ КОСТЮМИ З СОРОЧКАМИ від FASHIONISTA

Ще один акцентний аутфіт забезпечать двійки від INSPO – костюми в стилі casual зі вкороченої сорочки і шортів. Для тих, кому ближчі пастельні барви, – блакитний, а от для яскравих і драматичних образів згодяться фуксійний і чорний комплекти.

АКЦЕНТНІ КОСТЮМИ З СОРОЧКАМИ від FASHIONISTA

АКЦЕНТНІ КОСТЮМИ З СОРОЧКАМИ від FASHIONISTA

КОМПЛЕКТИ BUSINESS CASUAL

Нетривіальне рішення в стилі business casual – комплекти з жилетом. Вкорочену модель від INSPO влітку носіть на голе тіло або ж поверх топу без рукавів / вкороченого топу. З наближенням холодів за перший шар обирайте футболки, сорочки чи водолазки. У компаньйони жилету наша команда пропонує молочні штани з декоративними швами або ж бежеву мініспідницю з розрізом.

КОМПЛЕКТИ BUSINESS CASUAL від FASHIONISTA

КОМПЛЕКТИ BUSINESS CASUAL від FASHIONISTA

ПЛІСЕРОВАНИЙ ПУДРОВИЙ КОСТЮМ

На противагу сучасній повсякденній класиці пропонуємо не менш стильну, але все ж більш розслаблену плісировану двійку з сорочки і штанів у пудровому відтінку. Цей комплект універсальний: згодиться і для виходів у місто, і для ролі домашнього вбрання. Вільний крій, опущена лінія плечей, еластичний широкий ремінь на штанях, приглушений спокійний тон і нетривіальна фактура – все для зручності й упевненості в собі.

ПЛІСЕРОВАНИЙ ПУДРОВИЙ КОСТЮМ від FASHIONISTA

ПЛІСЕРОВАНИЙ ПУДРОВИЙ КОСТЮМ від FASHIONISTA

Костюми в різних варіаціях ніколи не стануть «антитрендами». Вдало підібраний комплект вірно служитиме не один сезон, якщо зупинити вибір на нейтральній базовій моделі. Якщо ж прагнете насолодитися серпнем в обновці від FASHIONISTA – наполегливо радимо зважати на наші яскраві, акцентні двійки. З ними останній місяць літа буде ще стильнішим і таким, що закарбується в пам’яті. Наповнюйте життя фарбами. Все буде Україна!

НЕДІЛЯ ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ СУБОТА СІЧЕНЬ ЛЮТИЙ БЕРЕЗЕНЬ КВІТЕНЬ ТРАВЕНЬ ЧЕРВЕНЬ ЛИПЕНЬ СЕРПЕНЬ ВЕРЕСЕНЬ ЖОВТЕНЬ ЛИСТОПАД ГРУДЕНЬ

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ