ДОБІРКА ОБРАЗІВ ІЗ ШТАНАМИ BY FASHIONISTA – ОБИРАЙ ПАРУ ДЛЯ СЕБЕ
У сучасному жіночому гардеробі все частіше штани замінюють джинси. Брюки більш формальні, мають ділове звучання, а відповідно й образи з ними виглядають зібрано й цікаво. Їх легко адаптувати для повсякденних і вечірніх виходів. Для вас ми склали добірку образів зі штанами FASHIONISTA і поділилися порадами, як знайти свою ідеальну пару, як її стилізувати. Та й таких пар може бути декілька!
БАЗОВІ ШТАНИ-КЛЬОШ
Якщо хочеш щось приховати – уникай облягання. До прикладу, у вас вузька талія, округлі стегна і худі гомілки. Скіні не стануть гармонійним доповненням ваших пропорцій, а тільки невдало їх підкреслять, підсилять перепади. Тоді як вільний крій, дещо розкльошені фасони збалансують об’ємні стегна.
Тож коли шукаєте способу скоригувати повноту ніг і стегон, відмовтеся від скіні, горизонтальних ліній, накладних кишень і декору. Натомість обирайте розкльошені чи прямі штани, зі стрілками чи декоративними швами.
Об’ємні вільні брюки варто вдягати, якщо хочете підкреслити тендітність верху, тонку талію чи спортивну форму. Аби ж скоригувати об’ємний верх – обирайте не надто об’ємні штани.
Розкльошені брюки мають ефект ретро, родом вони з 70-х і нагадують стиль бохо. Аби врівноважити їх посил, додаємо щось більш маскулінне. До прикладу, лаконічну сорочку, футболку чи жилет. Або ж підтримуємо стилізацію 70-х джемпером чи футболкою з коміром-поло, взуттям на платформі тощо. До брюк-кльош пасуватимуть також і туфлі-човники, і кросівки з кедами.
ШТАНИ ПРЯМОГО КРОЮ
Універсальний фасон для будь-якої постави і зросту – штани прямого крою. Прямі лінії додатково витягуватимуть ноги. І що довшими є брюки, то стрункішим стає силует. Тим паче, коли модель з високою посадкою.
Нині нема єдиних правил, якою має бути довжина прямих штанів, штанів-кльош. Передусім зважайте на зручність і силует, який прагнете створити. Коли любите носити варіант «до землі», пам’ятайте, що не вийде поєднувати ті самі брюки і з кросівками, і з каблуками. До кожного виду взуття – свої штани.
Дівчатам із типом постави «груша» чи «пісочний годинник» під час примірювання штанів на високій посадці варто орієнтуватися на те, аби вони насамперед добре сиділи на стегнах. Якщо на вас не скіні, то вони й не повинні облягати верхню частину ноги. Без стиснення й натягування тканина повинна вільно лягати. Якщо при цьому в талії брюки вільні, віднесіть їх вшити до ательє.
Часто дівчата з вираженими жіночними формами орієнтуються на те, щоб брюки добре сіли на талії, а зона стегон і ніг тим часом скована так, що натягуються шви. Не робіть цього, ви тільки візуально збільшите об’єми вашого тіла.
Є нюанс високої посадки: вона візуально витягує сідниці, робить їх менш округлими. Візуальне сприйняття працює так, що нам здається, ніби сідниці починаються одразу від лінії талії. Цей аспект «небезпечний» передусім для дівчат із невираженими сідницями або ж з так званими «вушками» на стегнах. Аби згладити його, додайте верхній шар, що занижуватиме лінію талії або прикриватиме поставу ззаду.
ПРЯМІ МОДЕЛІ З РОЗРІЗАМИ І ДЕКОРАТИВНИМИ ШВАМИ
Декоративні шви і розрізи – трендові елементи, які до того ж неабияк допомагають витягувати силует, робити його ще стрункішим. Зіграють добру службу такі деталі й дівчатам, що прагнуть виглядати трохи вищими.
До слова, якщо вам важливо додати кілька сантиметрів зросту, уникайте горизонтального поділу кольором. До прикладу, вдягайте довгий верхній одяг (тренч) у тон штанів. Чи добирайте взуття в тон низу. Так, аби формувалася довга монохромна вертикаль.
Суперстильно розрізи і декоративні шви проявляються у найпростіших поєднаннях. Актуально такі розрізи виглядають і на подовжених, і на вкорочених моделях. Лофери, кеди, туфлі, сорочка чи піджак – компаньйонів дібрати напрочуд легко.
Водночас, аби штани добре служили й були функціональними, обирайте моделі зі «змішаним» складом. Разом із бавовною/віскозою, шерстю чи льоном повинен бути і поліестер або поліамід. У силуетних моделях особливо важливо, щоб у складі знайшлося місце і кільком відсоткам еластану.Тоді брюки швидко не витягуватимуться, не розтягуватимуться і не зношуватимуться, пропускатимуть повітря і не потребуватимуть особливих зусиль для догляду. До того ж більш структуровані штани коригуватимуть поставу.
ДОДАТКОВІ НЮАНСИ
Важливе правило: коли обираєте просторі штани, верх залишайте силуетним або просто менш об’ємним. Лінія поясу на брюках нехай залишається мінімалістичною: без масивних нашивок чи жатих вставок. Аби не розширювати талію.
Білий робить поставу дещо більшою і насамперед пасуватиме субтильним дівчатам, що хочуть виглядати повнішими. Водночас радимо обирати не білосніжний, а білий з домішкою молочного або ж сірого. Такий колір не буде надто претензійним і контрастним, до нього легше дібрати гармонійного партнера.
УКОРОЧЕНІ КЛАСИЧНІ ШТАНИ
Наприкінці добірки ми зібрали образи з класичними вкороченими штанами INSPO, що мають довжину 7/8. Якщо ваш тулуб довший, аніж ноги, або у вас така особливість постави, що жирова тканина розподіляється передусім на стегнах, краще відкрити вузьку частину ноги – щиколотку.
Уникайте складок, які утворюються на вузьких моделях. Збираючись на гомілках чи щиколотках, вони можуть обтяжувати силует, укорочувати зріст. Особливо в тандемі з плоским ходом. Відкрита щиколотка в теплу пору додає легкості силуету. Ледь помітне звуження донизу робить вас ще тендітнішою.
Також ділимося ключовими правилами довжин для строгого дрес-коду. Тож зважайте, щоб :
-
- брюки-кльош закривали п’ятку і сягали початку підборів;
-
- завужені моделі були ледь вище щиколотки;
-
- прямі штани сягали середини каблука.
Носіть те, що пасує вашій поставі й відповідає стилю, а вже потім зважайте на тренди. Водночас тренд не є антонімом до практичності. Так, низька посадка чудово пасує дівчатам з коротким корпусом і довгими ногами, а легкі тканини, створюючи округлі форми, прекрасні на «дівчатах-прямокутниках» (на відміну від структурованих тканин). Виводьте свою формулу разом із FASHIONISTA.
І все буде Україна!