КЛАСИЧНІ ШТАНИ

Класичні штани – один з елементів базового гардероба. Вони не замінні для офісного дрес-коду, актуально будуть виглядати як на певних урочистостях, так і на звичайних посиденьках із подругами. Для того, аби обрати правильні, конкретно для вас, класичні штани потрібно звертати увагу на те, щоби вони гарно сиділи на фігурі, були виконані з якісних тканин і добре тримали форму.

У нашій онлайн-колекції представлений чудовий вибір різноманітних силуетів класичних штанів від елегантних палацо до трендових штанів-кльош із високою посадкою. Модні оглядачі пропонують поєднувати штани з приталеними мінімалістичними сорочками, джеперами, жилетками й укороченими куртками.

Радимо звернути увагу на класичні штани-кльош. Не перевершена модель із завищеною лінією талії і розкльошеними від коліна штанинами чудово підійдуть для роботи в офісі та ділових зустрічей. Вони прекрасно витягують силует додають зросту, роблять ноги довшими, а образ привабливішим. Це, безперечно, силует для сміливих, бо дівчина в таких штанах точно не залишиться непоміченою. Ідеальні штани-банани будуть актуальними ще не один сезон. Вони стали улюбленими для багатьох жінок, бо вдало корегують фігуру, якщо хочеться додати трохи об’єму в зоні стегон, або навпаки приховати його. Штани-палацо підкорили серця багатьох. Вільні, зручні, приховують нюанси дівочої постави, роблячи образ елегантним і водночас легким та розслабленим.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ