New in

Час настав! Потрібно зізнатися чесно у своїх слабкостях. Ми, дівчата, любимо новизну і 48 сукня чи 153 джинси в наших шафах абсолютно не зайві речі, а життєва необхідність. Для нас новий одяг, як ковток свіжого повітря, можливість поглянути на себе з іншого ракурсу та подарувати відчуття зачарування собою. Одяг – наша броня, наша маска, яку ми змінюємо залежно від настрою, події, на яку збираємося й ефекту, що хочемо справити. Добре сформований образ вселяє впевненість у собі, а впевнена жінка здатна підкорити будь-яку вершину. Тренди, кольори, форми та фактури як же прекрасно з усім цим експериментувати. Підібрати луки – певний різновид мистецтва, доступний кожній із нас. Це демонстрація нашого смаку чи, несмаку, відображення настрою чи характеру, прагнень та мрій. Справжні fashionistagirls прекрасно знають як завмирає серденько, коли на обрії майорять нові палацо, як приємно підбирати собі нові наряди, конструювати образи, роздивлятися чи пасують окремі фасони чи прикрашають вони фігуру чи, навпаки, псують її. Жінки люблять змінюватися, перевтілюватися, виражатися в різних стилях, пробувати щось нове. Новизна те, що не дає дівчині засумувати, а можливість змінювати стиль це єдине чому можна зраджувати і, будьмо відвертими, інколи, навіть треба.

Команда FASHIONISTA покликана задовольняти дівочі модні забаганки. Гарантуємо, що розділ NEW IN буде вашим улюбленим на сайті. Тут ми розміщуємо всі нові надходження, які є в нашому пропонуванні, усе найсоковитіше та найсвіжіше. Тут можна ознайомитися з трендами, останніми тенденціями, цікавими рішеннями. Щоразу підбираючи для вас новинки ми звертаємо увагу не лише на новизну крою, а й на якість тканин. Наука не стоїть на місці даруючи щоразу цікаві розробки. Так само розвивається сфера виробництва тканин і ми дбаємо про те, аби наші колекції поповнювали моделі відшиті з сучасних матеріалів. Ми приділяємо багато уваги тому, щоби тканини, з яких зроблений наш одяг були виготовлені максимально екологічним способом. Нам не байдужі проблеми планети й зараз ми зосереджені на пошуках нових варіантів екологічних тканин та екологічного виробництва.

Дівчатка люблять причепуритися і часом наші чоловіки дорікають цим і щиро дивуються як можна витрачати кошти, подекуди не маленькі, на шмоточки. Проте, як у них сяють очі, коли вони бачать свою кохану у новій романтичній сукні чи звабливій блузці. Одразу зрозуміло, що воно того було варте. Прикрашаючи себе ми висловлюємо любов не лише до наших партнерів, а до себе. Команда FASHIONISTA з захопленням підшуковує новинки, розробляє цікаві моделі, силуети крою, принти тканин тощо. Ми обожнюємо чепурити наших fashionistagirls, роздивлятися ваші луки в інста та вулицях міст, надихатися ними, а тому покірно обіцяємо поповнювати цей розділ регулярно.

Читати Далі

4 0 4

Ой, схоже ви заблукали...

Повернутись на домашню сторінку

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ