СУКНІ З ПРИНТОМ

Дівчина одягнена у принтовану сукню, безперечно, буде притягувати до себе більше поглядів. Принт сам собою освіжає будь-який лук і задає певний настрій.

Одним із завдань одягу є прикрасити свого власника. Оскільки, принт доволі активна річ, то підбирати його потрібно правильно, з огляду на особливості свого тіла та вподобання. Що до флористичного малюнку, то варто звернути увагу на кольори сукні та розмір квіточки, щоби вони не суперечили вашій красі, а, навпаки, підтримували її. Обережними необхідно бути з анімалістичним забарвленням. Ми радимо обирати такі принти у мультиплікаційному виконанні, тобто такими, які лише трохи нагадують оригінальний окрас тварини.

У цій онлайн-колекції ми зібрали найгарніші сукні трендових кольорів з актуальними принтами, наприклад: у клітинку vichy, з вишитим орнаментомфлористичним малюнкому горошоку смужкуз вирізами на таліїз рюшамиз об’ємними рукавами, з v-подібним вирізом , довжини міні, міді, максі, приталені і вільного крою, у романтичному стилі lady-like та грайливому baby-doll. Ще багато цікавих і гарних суконь, які прикрасять ваш будні та свята.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ