СОРОЧКИ ТА БЛУЗИ

Сорочки і блузи близькі родичі. Вони схожі за виглядом, але абсолютно різні за змістом і посилом. Сорочка більш структурована чітка, блуза – розслаблена та романтична. Навіть, oversize-сорочка може зібрати будь-який розхлябаний образ і надати йому організованості. А блуза строгому діловому костюму надасть шарму, розслабленості та м’якості. Сорочки здебільшого відшивають із цупкої тканини – бавовни, льону, деніму. Тоді як блузи з більш тонких і ніжних – шовку, шифону, тонкої віскози чи поліестеру.

Прародичем як сорочки так і блузи є давньогрецький хітон, і з того часу ці предмети гардеробу багато разів видозмінювалися. У Середні віки сорочка була елементом натільної білизни. Знать носила виключно білі сорочки, оскільки гігієною тоді не надто переймалися, за чистотою цього одягу було зрозуміло наскільки багата людина. Основна відмінність сорочки від блузи наявність ґудзиків, проте цей елемент додали не так давно, лише наприкінці 19 ст.

Сорочка – основа основ гардеробу! Однотонна, а краще, біла сорочка має бути у шафі кожної модниці. Вона як полотно для художника, бери і малюй, що хочеш! Її найлегше вписати в будь-який образ. Любите ви класику чи надаєте перевагу смарткежуалу або спрот-шику, біла сорочка – універсальна річ. Вона наділена магією швидко виручити в потрібний момент, надати образу стриманості й інтелігентності. З її допомогою можна скласти складний багатошаровий образ чи навпаки мінімалістичний. Вона завжди доречна, її можна носити в будь-яку пору року і на будь-яку подію.

У нас великий вибір сорочок: класичні однотонні чи oversizedз декоративним комірцем чи принтовані, з деніму чи з бавовни, зі штучної шкіри чи теплі верхні сорочки, прикрашені вишивкою чи перфораціями.

Цікаво, що блуза з французької перекладається як «халат» чи «роба». У далекому минулому її носили прості робітники і селяни. Вона виникла після того, як модельєр Поль Пуаре розрізав жіночу сукню навпіл, у результаті отримав власне блузу і спідницю. Через практичність цей елемент одягу набув популярності у простих робітників. А після того, як Коко Шанель поглянула на блузу під іншим кутом, вона зробила її головним атрибутом жіночої ділової моди.

Ми підібрали блузи найактуальніших фасонів і кольорів сезону: принтовані і однотоннітекстуровані  і з вишивкою, і в стилі бохо чи романтичні. Вони виконані з різних тканин, таких як: віскоза, штучний шовк, бавовна, поліестер.

Ми просто обожнюємо наші сорочки та блузи, надійна якість, завжди приємні до тіла, різного крою і кольору. Вам залишається обрати й насолоджуватися.

Якщо виникають питання або ви розгубилися в розмаїтті, то пишіть нам в direct на наш instagram, ми завжди раді допомогти.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ