ФУТБОЛКИ ТА ТОПИ

Футболки, топибоді – найбільш демократичний різновид одягу. Предмет повсякденного гардеробу, який всі цінують за зручність, порівняно невисоку ціну й можливість вписати його практично в будь-який комплект. Для вас ми обираємо широкий асортимент одягу найкращої якості. Тож уважно роздивляйтеся й обирайте, те що до душі.

Футболки, напевно, найпоширеніший елемент гардеробу. Треба зізнатися, що вони улюблена деталь одягу всіх. Але наприкінці 19 ст. футболка була деталлю суто форми морських піхотинців США, а точніше спідньою білизною. Оскільки, вона чудово підходила для важкої фізичної праці в спеку, її почали носити як повноцінний одяг. Справжньої популярності футболки набули, після того як американські кінозірки 50-тих років почали з’являтися в них на екранах. Від тоді футболки оселилися в шафах широких мас.

Команда FASHIONISTA просто обожнює футболочки. Для вас ми підготували асортимент на будь-який смак: приталені чи oversizedз коміром-поло чи v-подібним вирізомз підплічниками чи з зав’язкоюпринтовані чи однотонні.

Як не дивно колись топ був елементом пляжного одягу і став популярним після Другої світової війни через нестачу тканини. А вже після сексуальної революції топ став повноцінним елементом вуличного одягу. Пік слави припав на 90-ті роки минулого століття, тоді в топах ходили практично всі. Зараз вони теж на вершині популярності.

У цьому розділі ми підібрали найактуальніші топи сезону: текстуровані, топи-бандо, з драпіруванням, топи-бра, топи з вирізом-halter чи відкритим плечемтопи-корсети з блискавкою чи з декоративними швами, топи з імітацією корсета чи з тонкими бретелями.

Також у цьому розділі є безліч чудових боді. Основна їхня перевага в застібках внизу, завдяки ним підчас носіння боді не буде зрадницьки визирати зі штанів чи спідниці.

Боді з’явилося в жіночому гардеробі завдяки спортивній гімнастиці. Проте, воно було не зручним для носіння в повсякденному житті. Але у 80-тих роках Донна Карен придумала основну його фішку – застібки. Відтоді боді пережило багато змін і зараз його можна знайти будь-якого фасону і фактури.

Ми закохалися у наші боді й радо ділимося ними з вами. У нашому асортименті є: боді з комбінованим вирізом або з імітацією бюстьєна брителях чи довгими рукавами; боді з відкритим плечем або з блискавкою і вирізами на таліїбоді текстуроване з ґудзиками або з металевою фурнітурою; боді з люрексовою ниткою або еластичне з вирізом-halter.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ