КОСТЮМИ, КОМБІНЕЗОНИ

Добре пошитий костюм - однозначний must-have для кожної з нас. Це та річ, яка ніколи не вийде з моди. Ще в 30-х роках 20 ст. найсміливіші з ніжної половини людства запозичили брючний костюм з чоловічого гардеробу. Спочатку це був небачений скандал, інколи жінок навіть могла затримати поліція, буцімто вони прикидаються чоловіками. Проте, жінка - вперте створіння і якщо щось вже їй сподобалося, то і за руки не відтягнеш. В модних колах ходить легенда, що в 60-х роках 20 ст. одну зі світських левиць США не хотіли впускати до ресторану в брючному костюмі. Після чого вона скинула штани залишившись лише в подовженому жакеті. Вона заявила, що зараз це сукня і просто пішла далі, тим самим започаткувала моду на сукні-жакети. Лише жінка може так вдало приборкати суворий чоловічий костюм, наче він був створений саме для неї.

Актуальний сьогодні oversize дає змогу жінкам будь-якої тілобудови почуватися, в строгому брючному костюмі, як тендітна дівчинка. Хороший правильний брючний костюм – основа гардеробу і вдала фінансова інвестиція, бо купуючи один костюм ви, фактично, отримуєте дві речі, які потім можете розпарувати і носити окремо, поєднуючи в різних стилях, чи то з класикою, чи то в casual о́бразах, чи навіть з спорт-шиком. Ми ж, жінки, так любимо експериментувати.

На нашому сайті в розділі КОСТЮМИ ТА КОМБІНЕЗОНИ представлені: класичні костюми з приталеними жакетами та брюками прямого крою з високою посадкою, широкий вибір зручних спортивних костюмів, оригінальні casual-костюми, а також комбінезони, як приталеного силуету, так і вільного крою.

Звичайно пандемія, яка різко увірвалася в сучасне життя і сколихнула увесь світ, продиктувала свої умови і через те, що довгий час наше існування обмежувалося лише домом ми настільки звикли до зручного одягу, що не захотіли його знімати навіть тоді, коли карантинні обмеження значно послабилися. Мода відреагувала на ці події миттєво, і зручні трикотажні костюми перейшли з наших віталень на вулиці міст.

У FASHIONISTA ви знайдете спортивні костюми різного фасону та в найбільш актуальних відтінках цього сезону, костюми з світшотом або з худіштанами-кльош чи джогерами. В наших костюмах ви відчуєте зручність та легкість, адже вони виконані з бавовни, віскози чи льону.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ