СПОРТИВНІ ШТАНИ

Хоча цей елемент одягу був у моді завжди, проте його частіше асоціювали суто з заняттями спортом, але пандемія внесла свої корективи й дала можливість спортивним речам вийти на вулиці міст. Нам усім настільки сподобалося ходити в хатньому одязі, що після завершення строгих обмежень ми не поспішаємо повертатися до стриманих ділових образів. Зараз не дивно зустріти дівчину в спортивних штанах, яка йде вирішувати бізнес питання. Дедалі частіше спортивні речі з’являються на подіумах у колекціях світових брендів. Спортивні штани давно вийшли зі спортивного сегмента одягу, тому вже не виглядають недоречними в урбаністичній моді. Сьогодні вони впевнено перекочовують у діловий стиль, приносячи новизну та свіжість у такі доволі закостенілі, сухі офісні луки. Носити такі штани можна з приталеними гольфами, боді та піджаками. Зараз вони актуально виглядають у поєднанні з речами класичного крою чи романтичними блузкамигрубими трикотажними светрами та топами в білизняному стилі. Образ чудово доповнюють мюлітуфлі-човники чи сандалі на підборах.

Вдалі, добре пошиті спортивні штани це придбання на роки. У нашій пропозиції є: приталені штани і вільного крою, джогери, штани-кльош оздоблені декоративними швами попереду, з високою посадкою, на зав’язках, відшиті з бавовни, віскози, поліестеру, еластану тощо.

Читати Далі

Активний фільтр

Штани трикотажні з манжетами

Звичайна ціна790,00 грнЦіна390,00 грн
Однотонні трикотажні штани з високою посадкою та двома накладними кишенями спереду. Приталена модель зі збірками та широкими манжетами знизу....

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ