ГОЛЬФИ

Гольф, водолазка, бітловка чи шия черепахи – це все назви давно відомого та улюбленого елемента гардероба. Тонкий светр із високим коміром, на декілька відворотів із кінця 19 ст. носили моряки, морські офіцери та спортсмени, а з середини 20 ст. їх уподобали художники та інтелектуали. Колись гольф придумали для водолазів, він служив захисним шаром між ніжною шкірою та важким металевим скафандром. Зрештою 1959 року П’єр Карден ввів водолазку в широкий обіг. Її почали одягати зірки кіно та мегапопулярні Бітлз. Прості люди хотіли бути схожими на своїх кумирів, тому гольфи посіли почесне місце в наших шафах.

Найбільш універсальна річ, яку ми можемо уявити, ідеальна для осінньо-зимового луку. Класичний тонкий гольф із довгим коміром чудово доповнить діловий, кежуальний і напівурочистий образ. Це прекрасне тло як для скромних, стриманих луків, так і для найсміливіших модних експериментів. Нинішній сезон пропонує нам римувати гольф із шортами та мініспідницями. Круто виглядає поєднання мінімалістичної водолазки зі шкіряною курткою-авіатором та, схожим на чоловічий, піджаком. З нею можна створювати монохромні луки, але обирати різні фактури тканин, так образ завжди виглядатиме елегантно та цікаво. Яскрава водолазка вдало поєднується з темними штанами на завищеній талії. Варто підглянути за зірками стріт-стайла, які не бояться одягти текстурований гольф під романтичну сукню зі шкірянкою. Для додаткового утеплення можна додати кардиган, простору трикотажну жилеткусорочку, худі, джинсову сорочку oversize тощо.

Водолазка може надзвичайно спростити лук, а може ушляхетнити, додати елегантності та витонченості. Єдине, що потрібно – обрати правильний гольф, який пасуватиме саме вам, а потім придбати ще два таких. Скільки б гольфів не було б у вашій колекції, ще один ніколи не буде зайвим.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ