ВЕРХНІЙ ОДЯГ

Верхній одяг – річ особлива, його потрібно обирати прискіпливо. Він із першого погляду повинен бути досконалим. Верхній одяг із колекції INSPO – це про затишок, а в негоду ще і про тепло та здоров’я. Якісне пальто чи куртка найкраще рішення для холодної пори року. При виборі верхнього одягу ми радимо завжди звертати увагу на матеріал із якого воно відшите, уважно роздивлятися шви та фурнітуру. Такий одяг має бути бездоганним, оскільки, є чи не єдиним проявом індивідуальності взимку.

У колекції INSPO ми підібрали найкращий верхній одяг. Стильні пальта, базові тренчіпрактичні куртки, теплі верхні сорочки – усе це є в пропозиції на сайті. Пальто – відображення статусності, елегантності, проте, це не означає, що воно не повинно бути зручним. Ми не надто любимо компроміси й щиро не розуміємо як може бути краса у збиток комфорту чи навпаки. Від життя потрібно брати все і якісне та комфортне пальто одна з таких речей. Довге пальто на запах прекрасний вибір цього сезону. Під нього можна одягти все, що забажаєте: джинси зі светромштанний костюм чи сукню. Поясок, який підкреслює талію завжди цікавий акцент. Базове утеплене пальто прямого крою примиряється з будь-яким одягом, довжина дає змогу одягти під нього сукню, яку завгодно завдовжки, спідницю із привабливою блузкою чи светром, діловий костюм або базові джинси із худі чи гольфомПодовжена куртка з пояском зігріє в найлютіші морози. Це утилітарна річ, яка бездоганно римується з різними аутфітами у різних стилях. Таку куртку можна носити як з рідним поясом, так і доповнювати широким шкіряним ременем чи баскою.

Верхній одяг наче броня для жінки в якій вона відчуває себе максимально упевнено, наче увесь світ під її ногами і вона з легкістю підкорить його. Вона здатна зробити все, що бажає і втілити всі свої мрії. У правильному пальті  можна сміливо йти до найсерйозніших бізнес-партнерів, а якщо його добре декорувати, то воно стане ідеальним варіантом для урочистих заходів. Упродовж холодів незамінним помічником буде зручна куртка в якій найлютіші морози будуть не страшні, а зима буде відчуватися затишною та м’якою.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ