СПОРТИВНА КОЛЕКЦІЯ

Для багатьох із нас заняття спортом стали невід’ємною ланкою життя. Це та сфера, у якій ми знаходимо емоційну рівновагу, джерело енергії й мотивацію рухатися вперед. Обирайте той вид фізичної активності, який імпонує вам: йога, біг, скандинавська хода, танці, бокс, теніс чи десятки інших варіантів. А разом з FASHIONISTA виберіть зручний одяг для тренувань, адже задоволення важливо мати і від самого процесу тренувань. З огляду на це не варто недооцінювати вдало підібраний комплект спортивного одягу. Комбінація спорту й жіночності – поєднання, що дарує відчуття впевненості й плекає бажання турбуватися про себе.

В нашій СПОРТИВНІЙ КОЛЕКЦІЇ весь одяг умовно можна розділити на три категорії, а саме: TOPS («верхи»), BOTTOMS («низи») та ACCESSORIES ( взуття). Детальніше про ці категорії можете почитати в наших публікаціях, які присвячені базовому гардеробу.

Весняно-літнього сезону FASHIONISTA в категорії TOPS звертає увагу на текстуровані вкорочені футболкитопи-бра та футболки oversized. Конкретний вибір залежатиме від фізичної активності, якій надасте перевагу. Якщо у планах заняття стречингом, пілатесом чи йогою, де важлива точність кожного руху, – обирайте приталені моделі. Якщо ви поціновувачка вільного крою в одязі – бавовняна футболка oversized стане вашою фавориткою для занять спортом. Катання на велосипеді, рухливі ігри чи будь-який інший активний відпочинок – можливостей почуватися в ній зручно і стильно випаде безліч. Кольорова гама – ваше поле для творчості. Базові нейтральні відтінки ніколи не втрачають своєї актуальності, водночас трендові ліловий, блакитний чи фісташковий змусять заграти звичний sport outfit новими цікавими барвами.

Щодо «низів» у спортивних луках, то незмінними фаворитами, на думку FASHIONISTA, є легінси та велосипедки. Перші набули популярності як спортивне екіпірування для йоги, другі – для занять велоспортом. На сьогодні це універсальні спортивні елементи в категорії BOTTOMS. Еластична тканина та пояс, висока посадка дозволяють почуватися в них зручно й невимушено, а текстурована тканина – сучасно і стильно.

Окремо хочемо виділити еластичний комбінезон - він також забезпечить вам зручність та легкість, позвабить мук вибору, як скомбінувати низ та верх. Також в нашій спортивній колекції ви знайдете бавовняні трикотажні костюми, які підійдуть як для активного відпочинку із сім'єю, так і для тренувань.

Звичайно, не забули ми і про взуття. Мінімалістичні кеди чи масивні кросівки, відсутність декоративних елементів чи їх використання – вибір за вами.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ