ШЛЬОПАНЦІ ТА В'ЄТНАМКИ

На початку минулого століття шльопанці та в’єтнамки вважалися виключно пляжним варіантом або максимум домашніми капцями. Проте, з плином часу такі моделі переосмислили. Їх почали виготовляти з різних матеріалів, що дало змогу їх використовувати й у повсякденному житті. І зараз це цілком прийнятне взуття навіть для напівофіційних заходів у теплу пору.

Сучасна мода пропонує безліч цікавих варіантів шльопанців і в’єтнамок. Із суто пляжного сегмента вони перейшли в повсякденні образи. Ними можна доповнити доволі строгий костюм зі штанами, романтичну сукню чи легкий літній образ із шортами або мініспідницею. У такому взутті можна піти на гарячу пляжну вечірку чи розслаблену прогулянку містом, а у відпустці вони взагалі не замінні. Ідеальні в спекотну пору, невагомі не відчуваються на нозі. У результаті – ноги не втомлюються й не пітніють.

У цій колекції ми підібрали різноманітні варіанти шльопанців та в’єтнамок поміж них є: декоровані блискучими камінцями, бантиками, з переплетіннямтисненням чи пряжкамимюлі на підборах чи елегантні мюлі на пласкій підошві прикрашені золотистою пряжкою. Моделі виконані з натуральної шкіри, тому будуть добре експлуатуватися та радувати свою власницю не один сезон.

Читати Далі

Активний фільтр

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НОВОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

ВЖЕ МАЄТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС
УВІЙТИ АБО СКИНУТИ ПАРОЛЬ